Dlaczego warto nam zaufać?

“Uwaga! To działa!”

- warsztaty mindfulness metodą Eline Snel

chmurka

Aldona Wartoń, z wykształcenia jest psychologiem i trenerką mindfulness, " z pasji zalozycielka i właścicielka od ponad 10 lat żłobka i przedszkola Świat Dziecka", oraz platformy rozwojowej One Holi Mind , z miłości mamą dwójki wspaniałych dzieci i fanką ekologii oraz rozwoju duchowego” –

Kurs trenera metody Eline Snel “Uwaga, to działa!” odbyła w Academy of Mindful Teaching (AMT) w Leusden w Holandii w 2019 r. u samej twórczyni, Eline Snel. Ukończyła też kurs własny MBSR ( Mindfulness Based Stress Reduction). Jest absolwentką wielu szkoleń, dzięki którym poznała wiele narzędzi rozwojowych, z których korzysta i dzieli się nimi z innymi w swojej codziennej pracy (kursu komunikacji opartej na empatii, NVC oraz szkole- nia z pedagogiki daltońskiej.)

Od lat praktykuje jogę i medytację. Medytacja jest dla niej od zawsze sposobem na utrzymanie spokoju, w trudnych momentach pozwala znaleźć rozwiązanie i dodaje siły.

“Rok 2019 był przełomowy w moim życiu, wtedy też zaczęłam zadawać sobie pytanie, jak mogłabym pomóc swoim dzieciom i nauczyć je medytacji aby wzmocnić ich poczucie wartości I szczęścia oraz umiejętność koncentracji. Czułam, że to jest dla nich bardzo ważne, dlatego pojechałam do Holandii aby bezpośrednio od Eline Snel nauczyć się jej metody nauczania uważności dzieci. Po powrocie wprowadziłam codzienną praktykę uważności w przedszkolu, które prowadzę. Po pewnym czasie, zaczęły się dziać rzeczy niesamowite. Zmiany jakie zaczęły zachodzić w dzieciach i ich refleksje codziennie utwierdzały mnie w przekonaniu, że to jest TO! W przebodźcowanym świecie wszyscy potrzebujemy spokoj, także nasze dzieci – tak niewiele, a zmiana tak duża…. Dzieci mówią, że po naszym treningu czują się szczęśliwe, ich twarze stają się zrelaksowane, łagodniejsze i spokojniejsze. A ja mam poczucie najlepiej wykonanej pracy i satysfakcji, że robię cos potrzebnego i wartościowego dla innych i dla siebie samej."

Aldona Wartoń

Aldona Wartoń

Trenerka mindfulness
One Holi Mind

Ścienna 148,
05-520 Bielawa

Telefon: +48 608 768 282
Email: biuro@oneholimind.com

TOP